SigmaOne (7.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Content
nn: Innhald

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: 1 comment | @count comments
nn[0]: 1 kommentar
nn[1]: @count kommentarar

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: @time ago<br />by !author
nn: @time sidan<br />av !author

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
