SigmaOne (7.x-1.0-alpha7) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Text
se: Teaksta

en: Show
se: Čájet

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Topics
se: Fáttát

en: Hide
se: Čiega

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
