SigmaOne (7.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у
