SigmaOne (7.x-1.0-alpha9) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Logo
am: አርማ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
