SigmaOne (7.x-1.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Text
bg: Текст

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Logo
bg: Лого

en: Forum
bg: Форум

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Show
bg: Покажи

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: Hide
bg: Скрий

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: @time ago<br />by !author
bg: преди @time <br />от !author
