SigmaOne (7.x-1.0-alpha9) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Parent
mn: Эх

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Logo
mn: Лого

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Hide
mn: Нуух

en: 1 comment | @count comments
mn[0]: 1 сэтгэгдэл
mn[1]: @count сэтгэгдэлүүд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
