SigmaOne (7.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Logo
ne: ब्याज

en: Forum
ne: फोरम

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
