SigmaOne (7.x-1.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Parent
ro: Părinte

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Logo
ro: Siglă

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Show
ro: Arată

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: Hide
ro: Ascunde

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: @time ago<br />by !author
ro: în urmă cu @time <br />de către !author

en: Column
ro: Coloană

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
