SigmaOne (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content
km: មាតិកា

en: Enable
km: បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Show
km: បង្ហាញ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Hide
km: លាក់

en: 1 comment | @count comments
km[0]: មតិយោបល់ @count

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: @time ago<br />by !author
km: %time កន្លង​ទៅ<br /> ដោយ %author

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។
