SigmaOne (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
