SigmaOne (7.x-1.0-beta10) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: Text
eu: Testua

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Done
eu: Eginda

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Show
eu: Erakutsi

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: @time ago<br />by !author
eu: duela @time<br/>!author-(e)k egina

en: Column
eu: Zutabe

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Add other blocks
eu: Gehitu beste bloke batzuk
