SigmaOne (7.x-1.0-beta10) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Open
vi: Mở

en: Text
vi: Văn bản

en: n/a
vi: không có

en: Done
vi: Xong

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Search Results
vi: Kết quả tìm

en: Show
vi: Hiện

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Your search yielded no results
vi: Không tìm thấy kết quả nào.

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: on
vi: vào

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Hide
vi: Ẩn

en: 1 comment | @count comments
vi[0]: 1 bình luận

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: @time ago<br />by !author
vi: @time trước <br />bởi !author

en: Column
vi: Cột

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
vi: Bạn chưa tạo ra bất kỳ một kiểu nội dung nào. Đến trang <a href="@create-content">tạo một kiểu nội dung mới</a> để thêm vào một kiểu nội dung.

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai

en: Add other blocks
vi: Thêm các khối khác
