SigmaOne (7.x-1.0-beta11) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Done
nl: Gereed

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Show
nl: Weergeven

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: on
nl: op

en: Hide
nl: Verbergen

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: @time ago<br />by !author
nl: @time geleden<br />door !author

en: Column
nl: Kolom

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: View Profile
nl: Profiel bekijken

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Add other blocks
nl: Andere blokken toevoegen
