SigmaOne (7.x-1.0-beta11) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ

en: @time ago<br />by !author
or: @time ପୁର୍ବରୁ<br /> !author ଦ୍ବାରା
