SigmaOne (7.x-1.0-beta12) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: Text
he: טקסט

en: n/a
he: -ללא-

en: Done
he: בוצע

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Logo
he: לוגו

en: Forum
he: פורום

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Show
he: הצג

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Topics
he: נושאים

en: Posts
he: הודעות

en: Hide
he: הסתרה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Columns
he: עמודות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: @time ago<br />by !author
he: לפני @time <br />ע"י !author

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Column
he: עמודה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף
