SigmaOne (7.x-1.0-beta12) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Show
my: ပြပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
