SigmaOne (7.x-1.0-beta13) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Text
jv: Teks

en: Done
jv: Rampung

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Show
jv: Kétoknā

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Hide
jv: Umpetaké

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Add other blocks
jv: Tambah blok liyané
