SigmaOne (7.x-1.0-beta15) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Logo
bn: লোগো

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Show
bn: দেখাও

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Your search yielded no results
bn: আপনার অনুসন্ধানে কোন ফল পাওয়া যায়নি

en: Hide
bn: লুকাও

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
