SigmaOne (7.x-1.0-beta15) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Parent
hr: Nadređen

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Text
hr: Tekst

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Done
hr: Gotovo

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Show
hr: Prikaži

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Hide
hr: Sakrij

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: @time ago<br />by !author
hr: Prije @time<br />od !author

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Add other blocks
hr: Dodaj druge blokove
