SigmaOne (7.x-1.0-beta16) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enable
bs: Omogući

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Hide
bs: Sakrij

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: @time ago<br />by !author
bs: prije @time <br />od !author

en: Column
bs: Kolona
