SigmaOne (7.x-1.0-beta16) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: Text
pl: Tekst

en: n/a
pl: n.d.

en: Done
pl: Gotowe

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Show
pl: Pokaż

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: on
pl: na

en: Slider
pl: Suwak

en: Hide
pl: Ukryj

en: 1 comment | @count comments
pl[0]: 1 komentarz
pl[1]: @count komentarze
pl[2]: @count komentarzy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Columns
pl: Kolumny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: @time ago<br />by !author
pl: @time temu<br />przez !author

en: Column
pl: Kolumna

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Add other blocks
pl: Dodaj inne bloki

en: Reset to default
pl: Przywróc do domyślnych

en: Page background
pl: Tło strony
