SigmaOne (7.x-1.0-beta16) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Enable
sv: Aktivera

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Done
sv: Färdig

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Logo
sv: Logotyp

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Show
sv: Visa

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Topics
sv: Ämnen

en: Posts
sv: Inlägg

en: on
sv: på

en: Hide
sv: Dölj

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Columns
sv: Kolumner

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: @time ago<br />by !author
sv: @time sedan<br />av !author

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: Column
sv: Kolumn

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create-content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Add other blocks
sv: Lägga till övriga block
