SigmaOne (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Text
gl: Texto

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Logo
gl: Logotipo

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Show
gl: Amosar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Slider
gl: Deslizador

en: Hide
gl: Agochar

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: @time ago<br />by !author
gl: fai @time<br />por !author

en: Column
gl: Columna

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.
