SigmaOne (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: 1 comment | @count comments
ta[0]: ஒரு குறிப்புரை
ta[1]: குறிப்புரை

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
