SigmaOne (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Enable
ar: تفعيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Parent
ar: الأب

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Open
ar: مفتوح

en: Text
ar: نص

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Done
ar: تمّ

en: Last post
ar: آخر موضوع

en: Logo
ar: الشعار

en: Forum
ar: المنتدى

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Show
ar: عرض

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: Topics
ar: المناقشات

en: Posts
ar: المحتوى

en: Hide
ar: إخفاء

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: @time ago<br />by !author
ar: كتبه !author <br /> منذ @time

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ar: لم تقم بإنشاء أي أنواع محتوى. إذهب إلى  <a href="@create-content">صفحة إنشاء أنواع المحتوى</a> من أجل إنشاء نوع محتوى جديد.

en: Add other blocks
ar: إضافة صناديق أخرى
