SigmaOne (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Parent
ku: باوان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Text
ku: دەق

en: n/a
ku: نییە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Show
ku: پیشانبدە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Add other blocks
ku: بلۆکی تر زیادبکە
