SigmaOne (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Parent
el: Γονέας

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Text
el: Κείμενο

en: n/a
el: δ/υ

en: Done
el: Έγινε

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Show
el: Εμφάνιση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: on
el: ανοικτό

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: @time ago<br />by !author
el: πριν από @time<br />από τον/την !author

en: Column
el: Στήλη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: Add other blocks
el: Προσθήκη άλλων μπλοκ
