SigmaOne (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Parent
fa: والد

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: Text
fa: متن

en: n/a
fa: هیچ

en: Done
fa: انجام

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Logo
fa: آرم

en: Forum
fa: انجمن

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Show
fa: نمایش

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Topics
fa: موضوعات

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: on
fa: در

en: Hide
fa: پنهان کن

en: 1 comment | @count comments
fa[0]: 1 دیدگاه
fa[1]: @count دیدگاه

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: @time ago<br />by !author
fa: @time قبل <br />توسط !author

en: Column
fa: ستون

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: View Profile
fa: مشاهده مشخصات

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: Add other blocks
fa: افزودن بلوک‌های دیگر
