SigmaOne (7.x-1.0-beta6) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Enable
ast: Activar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Parent
ast: Padre

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Text
ast: Testu

en: n/a
ast: n/d

en: Done
ast: Fechu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Show
ast: Amosar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
