SigmaOne (7.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Search Results
kn: ಹುಡುಕು ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
