SigmaOne (7.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Help
ml: സഹായം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ
