SigmaOne (7.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Enable
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Logo
ur: لوگو

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
