SigmaOne (7.x-1.0-beta7) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
