SigmaOne (7.x-1.0-beta7) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: @time ago<br />by !author
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ<br />!author ਵਲੋਂ
