SigmaOne (7.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Parent
sk: Nadradený

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: n/a
sk: nie je

en: Done
sk: Hotovo

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Show
sk: Zobraziť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Hide
sk: Skryť

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: @time ago<br />by !author
sk: od používateľa !author<br />pred @time

en: Column
sk: Stĺpec

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Add other blocks
sk: Pridať ďalšie bloky
