SigmaOne (7.x-1.0-beta8) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Text
lv: Teksts

en: n/a
lv: n/p

en: Done
lv: Pabeigts

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Forum
lv: Forums

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Show
lv: Rādīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Hide
lv: Apslēpt

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: @time ago<br />by !author
lv: Pirms @time <br /> uzrakstījis !author

en: Favicon
lv: Favikona

en: Column
lv: Kolonna

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Add other blocks
lv: Pievienot citus blokus
