SigmaOne (7.x-1.0-beta9) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: Text
oc: Tèxte

en: n/a
oc: n/d

en: Done
oc: Acabat

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Logo
oc: Lògo

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Show
oc: Afichar

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: on
oc: activat

en: Hide
oc: Amagar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: @time ago<br />by !author
oc: I a @time<br />per !author

en: Column
oc: Colomna

en: Header Right
oc: Enrèsta de dreita

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Add other blocks
oc: Apondètz autres blòts
