SigmaOne (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Open
da: Åben

en: Text
da: Tekst

en: Done
da: Færdig

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Show
da: Vis

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg

en: on
da: til

en: Hide
da: Skjul

en: 1 comment | @count comments
da[0]: 1 kommentar
da[1]: @count kommentarer

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Columns
da: Kolonner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: @time ago<br />by !author
da: @time siden<br />af !author

en: Column
da: Kolonne

en: Send Message
da: Send besked

en: View Profile
da: Vis profil

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
da: Du har ikke oprettet nogen indholdstyper. Gå til <a href="@create-content">opret indholdstype</a> for at tilføje en ny indholdstype.

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Add other blocks
da: Tilføj andre blokke

en: Reset to default
da: Gendan standard
