SigmaOne (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: Text
et: Tekst

en: n/a
et: puudub

en: Done
et: Valmis

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Show
et: Näita

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: on
et: -

en: Hide
et: Peida

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Columns
et: Veerud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: @time ago<br />by !author
et: @time tagasi<br />postitas !author

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: Column
et: Tulp

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Add other blocks
et: Lisa muid plokke
