SigmaOne (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Parent
fi: Isäntä

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: Text
fi: Teksti

en: n/a
fi: ei mitään

en: Done
fi: Tehty

en: Last post
fi: Uusin kirjoitus

en: Forum
fi: Foorumi

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Show
fi: Näytä

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Topics
fi: Aiheet

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Hide
fi: Piilossa

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Columns
fi: Palstat

en: @time ago<br />by !author
fi: @time sitten<br />!author

en: Column
fi: Palsta

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fi: Et ole vielä luonut sisältötyyppejä. Voit luoda sisältötyyppejä <a href="@create-content">sisältötyyppien lisäyssivulla</a>.

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Add other blocks
fi: Lisää muita lohkoja
