SigmaOne (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Parent
ka: მშობელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Open
ka: ღია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Done
ka: დასრულება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Show
ka: ჩვენება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Posts
ka: პოსტები

en: Hide
ka: დამალვა

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
