SigmaOne (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Logo
sq: Stema

en: Forum
sq: Forumi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Show
sq: Shfaq

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: @time ago<br />by !author
sq: @time më parë<br />nga !author

en: Add other blocks
sq: Shto blloqe të tjerë
