SigmaOne (7.x-1.0-beta10) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Open
th: เปิด

en: Text
th: ข้อความ

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Logo
th: โลโก้

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Show
th: แสดง

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Hide
th: ซ่อน

en: 1 comment | @count comments
th[0]: 1 ความคิดเห็น
th[1]: @count ความคิดเห็น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: @time ago<br />by !author
th: @time ที่ผ่านมา<br />โดย !author

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง

en: Add other blocks
th: เพิ่มบล็อคอื่น
