Signature pad widget (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Fields
hu: Mezők

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség
