Signature pad widget (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Fields
uk: Поля

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Minimum Width
uk: Мінімальна ширина

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина
