Signature pad widget (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Fields
vi: Các trường

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Maximum Width
vi: Độ rộng tối đa
