Signature pad widget (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Fields
ca: Camps

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima
