Signature pad widget (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Fields
de: Felder

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Minimum Width
de: Minimale Breite

en: Maximum Width
de: Maximale Breite
