Signature pad widget (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Fields
nl: Velden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Minimum Width
nl: Minimale breedte

en: Maximum Width
nl: Maximale breedte
