Signatures for Forums (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: None
ca: Cap

en: Always
ca: Sempre

en: Limits
ca: Límits

en: Per user
ca: Per usuari

en: Character limit
ca: Límit de caràcters
